gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Охорона праці очима дітей

УВАГА! Триває ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року (далі – Конкурс), присвячений Дню охорони праці в Україні.

Конкурс організовує і проводить ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці (далі – Держпраці), Головних управлінь (Управлінь) Держпраці та інших підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держпраці.

Головною метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.

 Організація та умови проведення Конкурсу (згідно ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», затверджено Наказ ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» 24.09.2018 р. № 44).

 Конкурс проводиться щороку в два етапи:

 І етап – відбіркові регіональні тури (жовтень – лютий);

 ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

 Учасниками Конкурсу є учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;

 вихованці позашкільних навчальних закладів, за трьома віковими групами:

 перша група – віком від 6 до 10 років;

 друга група – віком від 11 до 14 років;

 третя група – віком від 15 до 18 років.

Тематика:

Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка:

На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

– назву роботи;

– прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

– місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

– сферу діяльності батьків;

– назву навчального закладу;

– прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Для підбиття підсумків регіонального туру Конкурсу роботи мають бути надіслані до Управління Держпраці у Вінницькій області не пізніше 15 лютого 2022 року.

Для участі у фіналі Конкурсу до 15 березня 2022 року роботи переможців відбіркового регіонального туру Конкурсу, що посіли І, ІІ і ІІІ місця у трьох вікових групах разом із відповідними копіями протоколів журі Управлінням Держпраці буде направлено до ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці».

Фінал та нагородження переможців Конкурсу буде проведено у період  з 15 березня по 28 квітня 2022 року у місті Києві.

Бажаємо учасникам Конкурсу творчого натхнення, оригінальності задуму та втілення ідеї та чекаємо на ваші роботи!

Інформацію щодо проведення та визначення переможців відбіркового регіонального туру Конкурсу буде розміщено на офіційному веб-сайті Управління Держпраці у Вінницькій області: http://vn.dsp.gov.ua/

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Роботи, які надійдуть на адресу ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» самостійно, не розглядаються! (За інформацією редакції журналу «Охорона праці»)

https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/vseukrainskij-konkurs-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.