gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Вінниччина: Про неухильне дотримання правила безпечної експлуатації ліфтів розповіли фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці.

Вінниччина: Про неухильне дотримання  правила безпечної експлуатації ліфтів розповіли фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці.

Працівникам обслуговуючого підприємства  наголосили, що в умовах воєнних (бойових) дій необхідно:

- заборонити користування ліфтами під час повітряної тривоги та обстрілів;

- перевірити справність диспетчерського обладнання;

- у разі раптової зупинки ліфта з пасажирами та неможливості їх визволення силами аварійної ліфтової служби, необхідно сповістити оперативно-рятувальну службу цивільного захисту ДСНС України;

- забезпечити посадкові площадки та кабіни ліфтів інформацією щодо ризиків користування ліфтами під час повітряної тривоги  і у комендантську годину.

Фахівці Управління  інспекційної діяльності у Вінницькій області акцентували, що у разі виявлення несправностей, котрі  можуть становити загрозу життю та здоров’ю громадян, необхідно негайно припинити експлуатацію таких ліфтів, Звернули увагу на дотриманні алгоритму дій при аварійному відключення електроенергії, тощо.  

Детальніше читайте на інформаційному порталі у рубриці «Рекомендації: як працювати безпечно» – https://pratsia.in.ua/safe_work.php.

 

2023-01-06

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.