gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Участь керівництва Управління Держпраці у засіданні Спеціальної комісії при управлінні ВД ФСС України у Вінницькій області

Участь керівництва Управління Держпраці у засіданні Спеціальної комісії при управлінні ВД ФСС України у Вінницькій області

Сьогодні, перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець прийняв участь у засіданні Спеціальної комісії при управлінні виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області. Під час засідання опрацювали питання щодо встановлення розміру одноразової допомоги потерпілому у зв’язку з нещасним випадком на виробництві.

Також, у рамках заходу, посадовцями обговорено питання щодо нещасних випадків, у тому числі спеціальних розслідувань. Першочергову увагу зосереджено на тих випадках, що відбулись у період воєнного стану. Окремо розібрали питання щодо випадків гострих професійних захворювань.

Разом з тим, під  час засідання, окреслено напрями взаємодії Управління Держпраці та Фонду соціального страхування України у Вінницькій області щодо підтримки релокованим до Вінниччини підприємствам.  

У результаті, сторони домовились про співпрацю щодо надання інформаційної та методичної підтримки підприємствам, що прийняли рішення перемістити свої виробничі потужності на терени Вінниччини.  Відтепер представники релокованих підприємств гарантовано отримуватимуть підтримку у межах компетенції, з питань дотримання законодавства про працю, законодавства з питань охорони праці та соціального страхування працівників зазначених підприємств.

Як зауважив Володимир Боковець, усім підприємствам, що мають потребу та виявили бажання перемістити виробничі потужності до Вінниччини, фахівці Управління Держпраці уже активно надають необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань, зокрема з питань оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою працівникам, обліку робочого часу, організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Зокрема Володимир Боковець зазначив, що на Вінниччині вже активізовано співпрацю у напрямку надання підтримки релокованим підприємствам з Вінницькою обласною військовою адміністрацією та обласною службою зайнятості.Вінницька обласна військова адміністрація надає допомогу з пошуку приміщень для переведення працівників та виробничих потужностей із зони бойових дій, а Вінницька обласна служба зайнятості допомагає забезпеченням підприємств персоналом, професійним навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, консультуванням щодо фінансової підтримки бізнесу згідно діючих активних програм тощо.

Представники релокованих підприємств можуть отримати безкоштовні консультації, зателефонувавши:

- Управління Держпраці у Вінницькій області +38(0432) 67-29-80;

- Cектор звернення громадян та доступу до публічної інформації +38(099) 439-13-41;

- Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації +38(068) 111-18-75;

- Вінницький обласний центр зайнятості:

Відділ організації надання послуг роботодавцям +38(050) 931-46-38, Відділ організації рекрутингу +38 (0432) 55-17-82

- Фонд соціального страхування України у Вінницькій області  +38 (0432) 65-98-53

 

2022-04-14

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.