gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Радіослухачам Вінниці розповіли про початок інформаційної кампанії «Виходь на світло!»

Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна у прямому ефірі радіохвилі «Місто над Бугом» розповіла вінничанам про важливість офіційного оформлення трудових відносин.

Під час розмови, посадова особа Управління розповіла про початок в Україні інформаційної кампанії «Виходь на світло!», спрямованої на попередження та зниження рівня незадекларованої праці. Зокрема, наголосила, що задекларована праця підтримує країну, особливо в умовах сьогодення, адже сплачені податки за кожного оформленого працівника – це внесок в економіку України, що значно наближує нашу перемогу!

Окремо, розповіла слухачам про те, що змінилося в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану та поінформувала про інформаційний портал Держпраці https://pratsia.in.ua/, де можна отримати відповіді на усі питання щодо законодавства про працю.

Більше про трудові відносини під час воєнного стану - https://dsp.gov.ua/trudovi-vidnosyny-pid-chas-voiennoho-stanu-v-ukraini-shcho-zminylosia/?fbclid=IwAR0m4Unu7vfObSNrEJRLfxx310EfC4qtky-Jkz7dH24LVrJf7uG_IpMVV3Y

Переглянути ефір

2022-07-06

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.