gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Превентивний захід у ТОВ «Тірас-12»

Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний семінар-нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Тірас-12» щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.

Управління Держпраці представляли заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександр Куцик і головний державний інспектор Андрій Романенко, головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець та лікар відділу з питань гігієни праці Анжела Ліщун.

На нараді розглядались питання:

  • стан виробничого травматизму у галузі;
  • додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки;
  • проведення щорічних періодичних медичних оглядів працівників, які працюють в шкідливих умовах праці;
  • вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах;
  • порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Фахівці Управління Держпраці у своїх виступах детально зупинились на питаннях, що належать до їхньої компетенції, та надали відповіді на запитання присутніх на заході. Бажаючі отримали індивідуальні консультації.

2021-03-09

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.