gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Працівників та роботодавців Вінниччини продовжують інформувати про переваги задекларованої праці

З метою попередження та зниження рівня незадекларованої праці у Вінницькій області, триває посилена інформаційна робота серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у різних галузях.

 

У рамках інформаційних відвідувань, інспектори праці розповідають про переваги задекларованої праці, а також про існуючі ризики, якщо праця не офіційна. Відповідають на усі актуальні запитання працівників та роботодавців щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану та про те, як уникнути примусової праці. Поширюють інформаційні матеріали з корисною інформацією.

Разом з тим, посадовці розповідають про початок інформаційної кампанії "Виходь на світло!", спрямованої на попередження та виявлення нелегальної праці і зміцнення економіки України.

Дізнайтеся більше про трудові відносини та особливості законодавства про працю в умовах воєнного стану на сайті Держпраці та інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.

2022-07-06

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.