gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Працівників машинобудівних підприємств проконсультували щодо безпечного виконання робіт

Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено ряд інформаційних відвідувань підприємств машинобудівної галузі, у ході яких керівнику та працівникам розповіли про необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

 

Працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Також, під час заходів, представникам підприємств розповідали про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/.

 

 

2022-07-06

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.