gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Підведено підсумки щодо реалізації зниження рівня незадекларованої праці за 9 місяців 2021 року

Підведено підсумки щодо реалізації зниження рівня незадекларованої праці за 9 місяців 2021 року

Сьогодні, 26 жовтня, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів засідання робочої групи, під час якого підвели підсумки роботи щодо реалізації зниження рівня незадекларованої праці відповідно до Паспорту неформальної зайнятості за 9 місяців 2021 року.

У заході взяли участь представники Вінницького обласного центру зайнятості, обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок Вінницької області, обласного Управління Укртрансбезпеки, ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, ГУ ПФУ у Вінницькій області, ГУ ДПС у Вінницькій області, обласного управління поліції у Вінницькій області а також Вінницької правозахисної організації «Джерело надії». 

 «За 9 місяців поточного року План роботи першого етапу виконано на 100%. Результатами даних інформаційно-роз’яснювальних заходів стала легалізація трудових відносин більше ніж з 11 тис працівниками. Завдяки проведенню інспекційної кампанії – другого етапу Плану спільних дій щодо зниження рівня неформальної зайнятості, легалізовано більше 400 осіб» - зазначив заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв.

У свою чергу, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Товпига, під час засідання озвучив проблемні питання, які не давали у повній мірі провести зазначені кампанії обох етапів.

В ході обговорення даних проблем, соціальними партнерами запропоновано активізувати спільну роботу в частині інформаційно-роз’яснювального етапу та врахувати зазначені недоліки при формуванні Паспорту неформальної зайнятості Вінницької області на 2022 рік.

2021-10-26

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.