gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Під головуванням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка розпочато планову перевірку ПрАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

9 березня на Дніпропетровщині т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко взяв участь у плановій перевірці Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», яку було розпочато згідно з планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2021 рік.

Посадові особи Держпраці та ГУ Держпраці у Дніпропетровській області з 9 по 22 березня перевірятимуть на підприємстві додержання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, геологічного вивчення надр, їх використання та охорони, а також використання і переробки мінеральної сировини (державний гірничий нагляд).

Також під час перевірки буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота щодо здійснення комплексного управління у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, державного гірничого нагляду в структурних підрозділах підприємства.

2021-03-10

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.