gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Перед перевіркою знань з охорони праці провели нараду

Комісія у складі начальника відділу відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Андрія Куровського (голова), заступника начальника відділу Олександра Коваля та заступника начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників підприємств області, які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».

Навчання проводилось з дотримання правил з охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки, в електроустановках, на висоті, безпечної експлуатації обладнання, що працює під тиском, під час роботи з інструментом та пристроями, під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, безпеки систем газопостачання, підйомних пристроїв  і відповідного обладнання тощо.

Фахівці Держпраці провели з присутніми нараду, у ході якої присутнім наведено дані про травматизм на підприємствах області, проаналізовано основні причини настання нещасних випадків на виробництві. Було зазначено, що основні профілактичні заходи щодо запобігання травматизму – це безпечність технологічних процесів і обладнання, утримання приміщень, обладнання та утримання засобів захисту в належному стані, організація виконання робіт відповідно до вимог безпеки

Під час наради наголошено на важливості обов’язкового проходження періодичних медичних оглядів з метою визначення професійної придатності працівників, на обов’язку керівництва підприємства щодо забезпечення працівників у повному обсязі спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Також звернули увагу присутніх на загрози, які несе поширення інфікування коронавірусом Covid-19. Тож необхідно дотримуватись заходів профілактики, які знижують рівень ризику зараження на інфекційну хворобу.

 

2021-05-12

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.