gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Очільники Держпраці та ДПС обговорили механізми взаємодії щодо підтримки релокованих підприємств

Очільники Держпраці та ДПС обговорили механізми взаємодії щодо підтримки релокованих підприємств

13 квітня відбулася робоча зустріч в.о. Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери та в.о. Голови Державної податкової служби України Тетяни Кірієнко щодо співпраці та налагодження взаємодії обох відомств з питань релокації та супроводу суб’єктів господарювання, які переміщують виробничі потужності з територій бойових дій.

Держпраці розпочато та успішно реалізовуються вже у 7 областях проєкти з надання консультаційної підтримки підприємствам, що у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів країни.

У рамках проєкту, усім підприємствам, що мають потребу та виявили бажання, інспектори праці надають необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань, зокрема з питань оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою працівникам, обліку робочого часу, організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Реалізація проєктів є надзвичайно корисною з огляду на зміни, які вносяться до законодавства для його адаптації до умов воєнного стану.

У ході зустрічі Ігор Дегнера відмітив, що для успішної реалізації «проєктів релокації» надзвичайно важливою є консолідація взаємодії органів виконавчої влади, проведення спільних консультаційних та інших заходів направлених на допомогу переміщеним підприємствам та економіці країни в цілому.

 

2022-04-14

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.