gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

О Б Е Р Е Ж Н О ! Ш А Х Р А Ї !

Шановні суб´єкти господарювання, будьте пильними та уважними!

Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що останнім часом мають місце випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва Управління вимагають кошти у представників бізнесу під різними приводами («надання допомоги АТО», «надання допомоги дитячому будинку», «вирішення питань» тощо).

Управління Держпраці  у Вінницькій області наголошує, що шахраї, які діють у такий спосіб, не мають жодного відношення до співробітників та керівництва Держпраці області.

Наголошуємо, що такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб державної служби.

Увага, телефонні дзвінки здійснюються як на стаціонарні, так і на мобільні телефони.

Останнім часом почастішали випадки, коли шахраї під виглядом працівників Держпраці здійснюють заходи державного контролю суб′єктів господарювання та вимагають неправомірну вигоду від підприємців. Тому, звертаємо Вашу увагу, що при здійснені заходу державного контролю Управлінням Держпраці, посадова особа зобов′язана пред′явити службове посвідчення та відповідне направлення на проведення заходу державного контролю!

Достовірність службових посвідчень можна перевірити на сайті Державної служби України з питань праці, в розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», обравши відповідну область України або звернутися до Управління Держпраці у Вінницькій області за телефоном +38 (0432) 67-29-80.

Про можливі шахрайські чи провокаційні дії, будь ласка, повідомляйте  Управління Держпраці у Вінницькій області, за номером телефону +38 (0432) 67-29-80, а також, просимо звертатись до органів МВС за номером телефону «102».

Управління Держпраці  у Вінницькій області

2021-06-17

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.