gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв С.О. взяв участь у нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та коштів до Пенсійного фонду підприємствами Вінницької області, що перебувають у процедурі банкрутства. Нарада відбулась у Головному управлінні юстиції у Вінницькій області.

                                                                                                                                           На заході були присутні представники Регіонального відділення Фонду державного майна України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, ГУ ПФУ у Вінницькій області, ГУ статистики у Вінницькій області, Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ГУ ДПС у Вінницькій області, а також арбітражні керуючі підприємств.

Під час наради обговорено проблемні питання, що виникають при здійсненні процедури банкрутства суб’єктів господарювання, а також перспективи та шляхи її погашення.

2021-10-23

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.