gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

На Вінниччині розпочалась інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Легалізація заробітної плати залишається найактуальнішим питанням сьогодення!

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області розпочали проведення інформаційних відвідувань працівників та роботодавців регіону, що здійснюють господарську діяльність у різних галузях.

Так, фахівці Управління надали роз’яснення щодо переваг задекларованої праці працівникам магазину роздрібної торгівлі, наголосивши, що не офіційно працевлаштовані громадяни позбавлені визначених законодавством гарантій, в тому числі головної – через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання достойної пенсії за віком, по інвалідності та в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

Роботодавцеві наголошено, що задекларована праця підтримує країну, особливо в умовах сьогодення, адже сплачені податки за кожного оформленого працівника – це внесок в економіку України, що значно наближує нашу перемогу!

Разом з тим, працівникам розповіли як розпізнати примусову працю та уникнути її. Ознайомили з інформаційними буклетами та повідомили корисні контакти.

Більше інформації щодо трудових відносин в умовах воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.

2022-07-04

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.