gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Колектив підприємства харчової промисловості проконсультували з питань безпечної праці

Працівникам підприємства наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, на використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Разом з тим роз’яснили особливості отримання дозвільних документів на період воєнного стану. Зокрема щодо Постанови КМУ від 18 березня 2022 р. №314, згідно якої суб’єкти господарювання мають можливість на період дії воєнного стану подати до Міністерства економіки України Декларацію про провадження господарської діяльності, яка є тимчасовою заміною дозвільним документам.

Окремо, під час візиту посадовці розповіли про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію і знайти відповіді на актуальні запитання https://pratsia.in.ua/.

2022-07-04

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.