gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Колегія про стан роботи навчальних закладів з питань охорони праці

В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено колегію, у ході якої розглянуто питання «Про стан роботи навчальних закладів, які проводять навчання з питань охорони праці інших суб’єктів господарювання на території Вінницької області».

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець наголосив на важливості вивчення працівниками нормативно-правових актів про охорону праці та з безпечного виконання будь-яких робіт, особливо з підвищеною небезпекою. Адже, як свідчить статистика, понад 70 відсотків нещасних випадків на виробництві стаються з організаційних причин – елементарного незнання або невиконання інструкцій з охорони праці.

У ході засідання пропозиції щодо удосконалення навчального процесу, актуалізації планів і програм навчань висловили начальники відділів Управління, які очолюють комісії з перевірки знань.

Представники навчально-виробничих закладів теж висловили своє бачення щодо удосконалення співпраці у спільній справі – навчанні працівників безпечним прийомам і методам роботи.

За результатами засідання колегії прийнято відповідне рішення.

2021-05-13

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.