gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Кампанія «Виходь на світло!» на Вінниччині триває

Кампанія «Виходь на світло!» на Вінниччині триває

Щодня інспектори  Управління  Держпраці у Вінницькій області відвідують по кілька десятків різних підприємств  з тим, щоб провести  інформаційні роз’яснення про переваги задекларованої праці і  правильно оформлених трудових відносин. Адже економіка країни  має працювати на  її підтримку.

Власне цей інформаційно-роз’яснювальний проект  Державна служба України з питань праці   розпочала з метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.  Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків. А в часи військового стану   «Виходь на світло!» набула  особливої важливості, адже майбутнє цілої країни залежить від відповідальності кожного громадянина.

Загалом з початку року  в рамках кампанії  інспектори Управління Держпраці у Вінницькі області  провели 3938 інформаційно-роз’яснювальних заходів на підприємствах різних галузей.  Загалом було легалізовано 9933 працівників. 

  Більше інформації на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua та інформаційному порталі  https://pratsia.in.ua».

 

2022-10-05

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.