gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

З калинівськими машинобудівниками провели нараду з питань охорони праці

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та працівниками ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.

З присутніми обговорили питання підвищення рівня охорони праці у роботі всіх підрозділів підприємства. Олег Ковель зазначив, що на виробництві повинен бути контроль, спрямований на те, щоб кожен працівник виконував тільки ту роботу, яка йому доручена, і його кваліфікація повинна відповідати складності завдання.

Основну увагу було приділено дотриманню вимог безпеки під час виконання металообробних (штампувальних) робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання. Зокрема, оснащення блокувальними пристроями та засобами сигналізації потенційно-небезпечних місць.

Також наголошено на неухильному дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації електроустановок споживачів, вантажопідйомних кранів кранів та підйомних пристроїв, під час виконання робіт на висоті, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту.

Посадовим особам рекомендовано активізувати превентивні заходи з працівниками, зосередивши увагу на дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації обладнання.

2021-05-14

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.