gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

В Івано-Франківську обговорили напрями співпраці щодо надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам

В Івано-Франківську обговорили напрями співпраці щодо надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам

В.о. начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага під час зустріч із заступником голови Івано-Франківської ОВА Віталієм Ільчишиним обговорили питання релокації підприємств.

Так, Державна служба України з питань праці розпочала проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією та веденням активних бойових дій в окремих областях країни переміщують виробничі потужності до інших регіонів України.

Посадовці обговорили пріоритетні напрями співпраці в питаннях надання консультаційної допомоги підприємствам, які через ведення бойових дій переміщують виробництво на територію Івано-Франківської області.

Інспектори праці в межах компетенції надаватимуть необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань: від оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

 

2022-04-01

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.