gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели ряд інспекційно-роз′яснювальних робіт на об′єктах вирощення сільськогосподарських культур

Інспектори Управління Держпраці  у Вінницькій області провели ряд інспекційно-роз′яснювальних робіт з суб’єктами господарювання на Вінниччині, з метою виявлення та зниження рівня незадекларованої праці. 

Посадові особи відвідали місця вирощення сільськогосподарських культур, де виявили випадки трудових відносин, що неоформлені належним чином, у тому числі з неповнолітніми особами, що виконували польові роботи на рівні з дорослими.

Інспектори праці роз’яснили працівникам їх трудові права, та вказали на переваги офіційного працевлаштування, а працедавців попередили про відповідальність!

У  випадку, якщо суб’єкти господарювання не відреагують і буде виявлено порушення умов праці, працедавців чекає відповідальність згідно чинного законодавства.

Тому закликаємо роботодавців не чекати  проведення  перевірки, а своєчасно і правильно оформляти найманих працівників, щоб надалі не нести відповідальності за використання незадекларованої праці.

2021-07-16

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.