gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Інспектори праці здійснили захід державного контролю на одному з об′єктів будівництва у м. Ладижин

Сьогодні, 13 липня інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено захід державного контролю на об’єкті будівельних робіт, що проводяться на площі у м. Ладижин, Вінницької області.

Замовником даних робіт є Ладижинська міська рада, роботи проводить одна з підрядних організацій.

В ході проведення заходу державного контролю було виявлено близько 20-ти осіб, які займались виконанням ремонтних робіт. Під час спроби ідентифікації осіб, більшість відмовлялись представлятись і стверджували, що не причетні до ремонтних робіт, а просто відпочивають на площі. Відповідно було прийнято рішення звернутись до правоохоронних органів з метою їх ідентифікації.

Після першого дзвінка до правоохоронних органів і на момент їх прибуття, особи покинули свої робочі місця, залишивши робочі інструменти на місці роботи і становити їх особи не вдалось. Після їх повернення на робочі місця було здійснено повторний виклик представників правоохоронних органів і осіб вдалось ідентифікувати.

Для з’ясування чи залучаються субпідрядні організації до даних ремонтних робіт чи ні, інспектори Держпраці відвідали міську раду. Поспілкувавшись з міським головою, він охоче підтримав позицію , що всі працівники повинні бути офіційно працевлаштовані і, відповідно, підлягати  державному соціальному страхуванню. У спілкуванні із заступником голови було з’ясовано, що наразі він не може надати інформацію чи залучені субпідрядні організації до виконання даних ремонтних робіт і йому потрібен певний час для з’ясування цих обставин.

Наразі інспекторами праці вжиті всі необхідні заходи по здійсненню державного контролю, надалі, після отримання відповіді від міської ради м. Ладижин, Управління Держпраці у Вінницькій області буде приймати відповідне рішення, докладаючи  усіх зусиль, для того, щоб усі люди, що задіяні у даних ремотних роботах були офіційно працевлаштовані.

На заході державного контролю разом з посадовими особами Управління Держпраці були і журналісти ТРК "Вінниччина".

Посилання на сюжет: https://www.youtube.com/watch?v=izBUcfq5RB8

 

2021-07-13

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.