gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Фахівці Управління Держпраці консультують громадян у центрах зайнятості

 З метою запобігання та попередження випадків торгівлі людьми та з метою недопущення порушень законодавства про працю, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота.

Так, у Вінницькому та районному центрах зайнятості створені спеціальні робочі місця фахівців Управління Держпраці для надання консультацій, насамперед, тимчасово переміщеним особам, адже сьогодні багато з них знаходяться у пошуку роботи.

Посадові особи Управління Держпраці надають увесь інформаційний супровід громадянам з актуальних питань законодавства про працю, зокрема щодо організації трудових відносин та їх припинення в умовах воєнного стану. Інспектори праці інформують внутрішньо переміщених громадян як не потрапити до пастки торгівців людьми, та куди потрібно звернутись у випадку, якщо запропонована робота є сумнівною.

Фахівці закликають не погоджуватись на роботу, якщо: від вас вимагають дати згоду на працевлаштування – негайно, пропонують працювати нелегально за явно завищену заробітну плату, не надають інформації, яку роботу потрібно виконувати, не повідомляють назву підприємства або ім’я роботодавця та його реквізити, вимагають плату за працевлаштування, вимагають віддати паспорт або інші документи тощо.

2022-04-15

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.