gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Проведено нараду та перевірку знань з питань охорони праці

Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександра Куцика, у складі заступника начальника  відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Олександра Морквишена, головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Віктора Лісевича провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».

З метою профілактики виробничого травматизму фахівці Держпраці провели з присутніми нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів.

Основну увагу було приділено дотриманню вимог нормативно-правових актів під час експлуатації електроустановок споживачів, в/п кранів та підйомних пристроїв, під час виконання робіт на висоті, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту.

Фахівці Держпраці також наголосили на неухильному дотриманні урядових постанов щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2021-03-05

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.