gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».
Головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Сергій Головащенко та сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провели превентивний захід на будівельному майданчику, де виконує будівельно-монтажні роботи ТОВ «МОНОЛІТ-ГРУП».
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці Олег Ковель провів нараду з посадовими особами та працівниками ПрАТ «ПлазмаТек» з нагоди відзначення у цьому році Всесвітнього дня охорони праці.
З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який у цьому році проводиться під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР», заступник начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Морквишен провів нараду з посадовими особами та працівниками ПП «Трансагродизель».
За участі фахівців відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькі області з 26 до 30 квітня у КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» проводиться тиждень заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, девіз якого «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
28 квітня 2021 року з 11:00 до 14:00 журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) проводить онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021». БЕЗПЛАТНО. Ви можете долучитися online: ZOOM або FACEBOOK.
Головні державні інспектори Костянтин Жовмір та Олег Григоренко провели в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області семінар з питань надання основних та додаткових відпусток, складання графіків відпусток, строків та форм повідомлення про настання щорічних основних відпусток.
Участь у заході взяли понад 400 експертів різних напрямів. Основними спікерами були заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера, національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, менеджер проекту ЄС-МОП в Україні Антоніу Сантуш, представник Фонду соціального страхування Сергій Таровик, Мінекономіки Руслан Овчаренко, Держпраці Олександр Ігнатов та Людмила Харчук, Федерації профспілок Євген Драп‘ятий та інші.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Поліщук взяла участь у робочій нараді, яка відбулась у Бершадській міській раді. Нарада проводилась у рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення щодо неприпустимості допуску до роботи без оформлення трудових відносин, роз’яснень про переваги офіційного працевлаштування та ризики .
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників на роботі під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.