gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

В ефірі радіо «Місто Над Бугом - 101,8 FM», у програмі «Час змін», заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв про актуальні питання додержання норм законодавства про працю та легалізацію заробітної плати та зайнятості населення.
Відповідно до статті 17 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» і статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Мінекономіки оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186» (далі – проект постанови).
ДП «ГНМЦ» 29-30 червня 2021 року надає інформаційно-консультаційні послуги у формі семінару-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2018». Захід передбачає отримання теоретичних знань стосовно структури та вимог стандарту ISO 45001:2018, а також отримання практичних навичок з розробки документації систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці.
Інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк провів нараду у Городківській сільській раді Тульчинського району з щодо актуальних питань додержання норм законодавства про працю та налагодження співпраці для легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
За 5 місяців 2021 року державними інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено 6 результативних заходів, у тому числі за рахунок проведення роз’яснювальної роботи серед керівників суб’єктів господарювання, що несвоєчасно виплачували заробітну плату своїм працівникам.
16 грудня 2020 року о 13:40 покрівельник Г., 1977 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ФОП Сміхульського О.Ф., під час виконання покрівельних робіт на даху будівлі Калинівської місцевої прокуратури у смт. Літин, стоячи на встановлених листах металочерепиці, не втримався та упав з даху на лист металочерепиці, який розташовувався внизу.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв провів нараду з представниками об’єднаних територіальних громад області, на якій були обговорені зміни до трудового законодавства та шляхи співпраці місцевого самоврядування з органами державного нагляду (контролю).
26 травня 2021 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2021 року».
У рамках інформаційного етапу Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Товпига провів у Жмеринській міській раді нараду з відповідальними особами органів місцевого самоврядування.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.