gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та працівниками на Вінницьких східних електричних мережах АК «Вінницяобленерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка, 10 червня 2021 року заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Вінницькій області.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Лариса Пасічна взяла участь у першій зустрічі центрального кластеру проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» з питань розширення економічних можливосте жінок у Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях, яка відбулась 10 червня 2021 року у молодіжному центрі «Квадрат» у Вінниці.
У сюжеті телеканалу «Віта» про те, як інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області, спільно з представниками ГУ Пенсійного фонду України та Вінницької міської ради проводять інформаціно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення до роботи неоформлених працівників.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв 9 червня 2021 року взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, яке відбулось під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Здітовецького.
8 червня 2021 року інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Наталія Поліщук, спільно з членами районної комісії з питань недопущення до роботи неоформлених працівників, провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та працівниками у м.Бершадь.
У Вінницькій обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва, на якому підбито підсумки роботи з метою виявлення фактів та легалізації використання найманої праці без належного оформлення, дотримання трудових прав працівників, зайнятих в різних галузях економіки області, за 5 місяців 2021 року.
Комісією Управління Держпраці проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, приватних підприємців м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Відповідно до Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед працівників та роботодавців м.Вінниця та області.
Запланована на 9.06.2021 року оn-line конференція на тему: «Впровадження мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових та мобільних будівельних майданчиках» переноситься.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.