gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

З 1 липня на всій території України стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин, до якої залучені інспектори праці, представники Національної поліції, Державної податкової служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної міграційної служби та органів місцевого самоврядування.
Головним державним інспектором Онофрійчук Л.М. Проведено семінар на базі Могилів-Подільського міськрайцентру занятості з птань легалвзаціі трудовоі діяльності.
З метою забезпечення збереження і надійної роботи електричних мереж створення належних умов безпечної робіти поблизу електричних мереж, а також запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Підприємства, установи, організації та громадяни, яким надано у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, де знаходяться об′єкти електричних мереж, зобов′язані вживати належних заходів щодо збереження цих енергооб`єктів.
Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
Станом на 02.07.2021 р. виявлено 30 працівників без належного оформлення трудових відносин. Робота в цьому напрямку продовжується.
Останні дні в Україні температура повітря сягає понад + 30 ºС у затінку. Роботодавцям необхідно організувати оптимальний режим праці та відпочинку, аби не допустити перегріву працівників, а також відкоригувати час роботи працівників у спекотні дні.
Працівники держпраці на Вінниччині перевіряють роботодавців, які незаконно наймають працівників https://www.youtube.com/watch?v=eguWeYZJgxg
https://www.youtube.com/watch?v=qi2YfR6XiVc
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів населення Вінницької області, 29 червня 2021 року під головуванням заступника Голови обласної державної адміністрації Сергія Здітовецького було проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю.
Сьогодні 30.06.2021 р. в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась онлайн конференція на тему: «Впровадження мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових та мобільних будівельних майданчиках».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.