gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Сьогодні, 9 липня, т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та Голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська підписали Меморандум про співпрацю.
За підсумками заходу державного контролю у Відділенні реалізації нафтопродуктів ПАТ «УКРНАФТА» по Вінницькій області проведено підсумкову нараду під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця.
07 липня 2021 року Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв Сергій Олександрович зустрівся з керівниками Головного управління ДПС у Вінницькій області. Метою зустрічі було напрацювання заходів щодо легалізації тіньової зайнятості.
Відповідно до статті 8 Закону України «Про охорону праці» на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджувальні засоби.
На Вінничині збирають малину неоформлені працівники.
Держпраці нагадує про можливі ризики при виїзді за кордон на роботу та про те, як себе уберегти від них.
06.07.2021 головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області при намаганні здійснити захід державного контролю з питань оформлення трудових відносин у сироварні, що розташована у с. Терешки, Барського району була створена перешкода в реалізації повноважень інспекторів праці
06.07.2021 року Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області у мережі магазинів "Мікс-Маркет продукти" ,
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Анатолія Ткачука провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ВСП «БАРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТРАНСПОРТУ ТА БУДІВНИЦТВА»
Проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло"
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.