gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області провели ряд інспекційно-роз′яснювальних робіт з суб’єктами господарювання на Вінниччині, з метою виявлення та зниження рівня незадекларованої праці.
Сьогодні, 15 липня, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області, в рамках інспекційної кампанії здійснено виїзд на місце вирощування сільськогосподарських культур у с. Микулинці, Вінницького району, де було виявлено 15 офіційно не працевлаштованих осіб, у тому числі неповнолітніх, що займалися збором лохини. Працівниками Держпраці було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо офіційного працевлаштування працівників.
За останні 2 тижні спостерігається позитивна динаміка зі збільшення кількості працівників, працевлаштованих належним чином. За цей період до органів ДПС було подано майже 159 тис. повідомлень про працевлаштування. У середньому щодоби в Україні з′явилося майже 23 тис. офіційно оформлених працівників. Для порівняння, у червні середньоденна кількість становила 11,6 тис. осіб.
Про початок інспекційного етапу роботи повідомлялося у засобах масової інформації в усіх регіонах у період з 25 по 30 червня, що позитивно вплинуло на кількість працівників, прийнятих на роботу в цей період. Так, лише за один день 30 червня надійшли повідомлення про прийняття на роботу понад 63 тисяч працівників.
Про облік трудової діяльності в електронній формі у прямому ефірі на телеканалі "ПРЯМИЙ" розповіла заступник директора департаменту з питань праці Держпраці Олена Коновалова (посилання на ефір)
Сьогодні, 13 липня інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено захід державного контролю на об’єкті будівельних робіт, що проводяться на площі у м. Ладижин, Вінницької області.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато захід державного контролю на підприємстві з виробництва верхнього одягу. В ході здійснення заходу контролю виявлено 10 осіб, що працювали без належного оформлення.
13.07.2021 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводиться інформаціно-роз′яснювальна кампанія за п. 28 Порядку, з метою роз′яснення роботодавцям та працівникам м. Хмільник
Державна служба України з питань праці з 1 липня 2021 року розпочала інспекції з метою виявлення роботодавців, що використовують незадекларовану працю.
Сьогодні, 12 липня, інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було проведено захід державного контролю на одному з агропідприємств, що знаходиться у с.Стрільченці, Вінницької області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.