gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Сьогодні, 22 липня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв спільно з начальником ГУ ДПС у Вінницькій області Миколою Суржиковим та його заступником Олегом Мартинюком провели нараду у м. Тульчин, Вінницької області.
Упродовж двох днів учасники форуму – авторитетні спікери говорили про державне бачення з повернення трудових мігрантів, державні програми з подолання безробіття, зміни на ринку праці через пандемію коронавірусу. А також – про новий Трудовий кодекс, цифровізацію, як невід’ємну складову сфери трудових відносин. Окремо – про Європейську соціальну хартію і Конвенцію Міжнародної організації як орієнтири для забезпечення соціальних стандартів та зайнятості українців.
Проведено семінар з роботодавцями Чечельницької ТГ з питань легалізації праці, виплати заробітної плати та відпускних, а також з питань праці неповнолітніх осіб.
Як виконати реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки?
19 липня, т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко, голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська та Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь дали старт першим іспитам на знання державної мови, які складали кандидати на зайняття вакантних посад державної служби.
Технологічні процеси зберігання і переробки зерна пов’язані з ризиком отримання травм від затягування працівників у зернову масу чи завалювання зерном, що обрушилося в складі, падіння з висоти або – у відкриті люки бункерів чи силосів. Також можливі травми при проведенні навантажувально-розвантажувальних робіт в зерноскладах. Небезпечна ситуація виникає і при обслуговуванні стаціонарного зернотранспортного обладнання. Тому необхідно дотримуватись карт технологічного процесу.
Держпраці долучилася до проведення заходу ,,Безпека на роботі – безпека в житті”, який організовано Закордонним торговельним бюро у Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі
Сьогодні, 16 липня, т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.
16 липня 2021 р. У прямому ефірі радіо «Місто над Бугом» Сергій Товпига – начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області про легалізацію трудових відносин.
Т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та Голова Національної поліції України Ігор Клименко підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.