gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Сьогодні, 03 серпня 2021 року інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато позаплановий захід державного контролю у мережі магазинів, що спеціалізуються на виготовленні та збуті напівфабрикатів.
За поданням Держпраці Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України наказом від 31.03.2021 № 669 (далі – наказ) затвердило Правила виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин (далі – Правила). Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.07.2021 за № 884/36506.
Управління Держпраці у Вінницькій області закликає суб’єктів господарювання галузі сільського господарства бути обережними при дотриманні правил з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації зерносушарок!
Нагадуємо про необхідність неухильного дотримання вимог законодавства в частині оформлення трудових відносин з працівниками! Протягом першого півріччя поточного року проведено масштабну інформаційну кампанію про переваги офіційного працевлаштування та ризики використання незадекларованої праці.
Вже впродовж 15 місяців в Державній службі України з питань праці діє сервіс «інтерактивний інспектор». І весь цей час він залишається затребуваним. За час його існування посадовими особами територіальних управлінь Держпраці надано консультацій, роз’яснень з питань законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також щодо надання адміністративних послуг 192 тис. 750 громадянам та представникам підприємств, зокрема, з питань: – праці – 104 тис. 262; – охорони та гігієни праці – 79 тис. 382;
Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018р. №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», Державна служба України з питань праці проводить національну інформаційно-роз’яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці для працівників та роботодавців під назвою «Виходь на світло».
Мінекономіки спільно з Державною службою України з питань праці запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
Сьогодні, 23 липня, інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено позаплановий захід державного контролю на одному з сільськогосподарських об’єктів, що знаходиться у с. Рів, Жмеринського району, Вінницької області.
21.07.2021 року сектором з питань банкрутства у Вінницькій області відділу банкрутства Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції проведено семінар-нараду з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство від Управління Держпраці у Вінницькій області у засіданні взяла участь головний державний інспектор – Лариса Пасічна.
Інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин, до якої залучені Державна служба України з питань праці, Державна податкова служба України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державна міграційна служба та органи місцевого самоврядування триває.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.