gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

На виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці, у Вінницькій області розпочалась кампанія щодо здійснення заходів державного контролю за додержанням робочими органами Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття при призначенні та виплаті матеріального забезпечення та наданні соціальних послуг застрахованим особам.
6 серпня, в.о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера взяв участь у нараді стосовно опрацювання пропозицій до проекту Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі», яка відбулася в будинку профспілок України.
Інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено інспекційно-роз’яснювальну роботу в одному із магазинів мережі, що спеціалізується на виготовлені та збуті напівфабрикатів.
До інформаційної кампанії «Виходь на світло» долучився Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради.
Державний захід контролю з питань додержання законодавства про працю в частині своєчасної виплати заробітної плати проведено на одному з приватних підприємств у м. Хмільник, що здійснює діяльність з виробництва машин і устаткування для сільського господарства.
Сьогодні, 05 серпня начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Товпига прийняв участь у міжурядовій комісії з погашення заборгованості по виплаті заробітної плати, що відбулася у форматі онлайн-конференції у приміщенні Вінницької ОДА.
Інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених працівників триває вже місяць. Запроваджений механізм моніторингу, оцінювання та планування інспекційних заходів принесли певні результати.
В рамках інспекційної кампанії "Виходь на світло" з виявлення незадекларованої праці, завдяки інспекційним відвідуванням з 01 липня 2021 року на Вінниччині виявлено більше ніж 400 працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин та легалізовано понад 1900 працівників!
Нелегальна праця наразі є великою проблемою в Україні. І часто, нажаль, суб’єкти господарювання використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин з працівниками, тим самим, ігнорують Закон України про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.