gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Завершилися два місяці інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин, до якої залучені Державна служба України з питань праці, Державна податкова служба України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державна міграційна служба та органи місцевого самоврядування.
30.08.2021 набрав чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 771.
Мета даного заходу - виявлення проблем соціального розвитку в регіоні та сприяння захисту соціальних прав людини та громадянина.
З 1 липня поточного року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
Сьогодні, 27 серпня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області -Володимира Боковця.
26 серпня, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у розширеній робочій нараді щодо проведення в регіоні цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері з умовною назвою «Мігрант», що відбулася в Управлінні Державної міграційної служби України у Вінницькій області.
З 1 липня в Україні триває інспекційна кампанія з легалізації праці. За цей час було розпочато 2268 інспекційних відвідувань та виявлено 7854 працівники, допущені до роботи без трудових договорів.
ЗА ДОРУЧЕННЯМ МІНЕКОНОМІКИ ДЕРЖПРАЦІ ПРИШВИДШУЄ РОЗГЛЯД ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛІВ ДО 5 ДНІВ На виконання протокольного доручення Першого віце-прем′єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченка, Держпраці доручило керівникам своїх територіальних органів опрацьовувати запити на отримання дозволів у строк до 5 робочих днів. Це стосується видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки/експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Сьогодні, 25 серпня у Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області проведено робочу нараду з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року. За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.