gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

10 вересня відбувся семінар з роботодавцями у Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості з питань порядку оформлення трудових відносин і штрафних санкцій.
Інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено позаплановий захід державного контролю на одному з сільськогосподарських об’єктів, що знаходиться у с. Рів, Жмеринського району, Вінницької області.
Як відбуваються перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин, кого інспектують в першу чергу та яка відповідальність передбачена за одного незадекларованого працівника – про це Віталій Сажієнко розповів у інтерв’ю журналістам “Мінфін”.
В рамках робочого візиту на Полтавщину т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко зустрівся із колективом Управління Держпраці у Полтавській області.
З початку інспекційної кампанії розпочато 2 655 інспекційних відвідувань та виявлено 9 531 працівника, допущеного до роботи без укладення трудових договорів. Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах організації харчування (2088 незадекларованих працівників у 486 роботодавців), сільського господарства (2080 незадекларованих працівників у 108 роботодавців), торгівлі (1956 незадекларованих працівників у 792 роботодавців).
7 вересня, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено превентивні заходи в КНП ВОР «Клінічний центр інфекційних хвороб» та в КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонолічний центр» ВОР.
Договір трудовий чи цивільно-правовий? Який варіант обрати працівнику? Дізнайтесь більше!
3го вересня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, під час якої підвели підсумки роботи по завершенню двох місяців інспекційної кампанії «Виходь на світло».
Зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв′язку з непридатністю до подальшого використання та його вибракуванням (списанням)
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.