gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

21 вересня, Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості”. За це рішення проголосували 327 народних депутатів.
21 вересня у приміщенні КНП "ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1" фахівці Управління Держпраці та Фонду соціального страхування у Вінницькій області провели семінар-нараду на тему «Актуальні та проблемні питання, які виникають при розслідуванні гострих професійних захворювань Сovid-19 у медичних та інших працівників лікувально-профілактичних закладів Вінницької області».
Як найманому працівнику за допомогою Держпраці вдалось отримати вихідну допомогу для проходження строкової військової служби. Микола (ім’я змінено), влаштувався вантажником у 18 років на підприємство, що спеціалізується на оптовій торгівлі продуктами харчування, адже він єдиний помічник бабусі, після того, як втратив батьків. Пропрацювавши декілька днів, хлопець отримав повістку з’явитись до воєнкомату для проходження строкової військової служби.
Сьогодні, 17 вересня, т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.
16 вересня, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступниці Міністра економіки України Світлани Глущенко. Нарада відбулася у форматі онлайн-конференції у приміщенні Вінницької ОДА.
В рамках робочого візиту т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко провів нараду з керівниками структурних підрозділів ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, в ході якої окреслив пріоритетні напрями роботи та завдання Служби.
З початку інспекційної кампанії розпочато 2 868 інспекційних відвідувань та виявлено 10 489 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів. Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах сільського господарства (2 311 незадекларованих працівників у 119 роботодавців), організації харчування (2 242 незадекларовані працівники у 508 роботодавців), торгівлі (2 160 незадекларованих працівників у 867 роботодавців).
Сьогодні, 15 вересня, на черговому засіданні Уряд підтримав законопроект, спрямований на реформування служби зайнятості, модернізацію страхових підходів у випадку безробіття та впровадження нових активних програм на ринку праці. Документ був розроблений Міністерством економіки України.
Під час наради з керівниками структурних підрозділів ГУ Держпраці в Запорізькій області Віталій Сажієнко окреслив пріоритетні напрями роботи та завдання, поставлені перед територіальними управліннями та Службою в цілому.
У рамках Меморандуму про співпрацю, який нещодавно т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко підписав із заступником директора з правових питань YouControl Данилом Глоба, для посадових осіб Держпраці відбувся семінар щодо сучасних підходів до роботи з відкритими даними про бізнес.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.