gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

У непростий для українців опалювальний період під час воєнного стану для усіх працівників дуже важливо дотримуватися правил з охорони праці та алгоритму дій при аварійному відключенні електроенергії
Європейська Комісія представила новий онлайн інструмент, що допоможе українцям, які втекли від війни, знайти роботу в ЄС – пілотний Фонд талантів ЄС: EU Talent Pool pilot initiative.
Запитання- відповідь   8 листопада 2022
Якщо підприємству не вистачає працівників (поїхали, не можуть дістатися до роботи тощо), як можна прийняти інших працівників на їх місце?
Як не потрапити на гачок до несумлінних роботодавців? Як захистити свої права і отримати гідні умови праці? На такі запитання щодня доводиться відповідати фахівцям Управління Держпраці у Вінницькій області під час інформаційно-роз’яснювальних відвідувань суб’єктів господарювання Вінниччини
З метою поширення інформації та формування спільного розуміння вимог законодавства, Держпраці продовжує цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавлять теми трудових відносин, здоров’я і безпеки на роботі.
Під час щоденних інформаційно-роз’яснювальних візитів у трудові колективи фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області інформують працівників й роботодавців про переваги офіційного працевлаштування, яке дає право на гідні та безпечні умови праці.
З початком військових дій в Україні важче працювати стало усім. У Шаргородській міській лікарні теж настали непрості часи. Керівництво медзакладу впритул зіткнулося з необхідністю провести оптимізацію колективу, зберегти висококласних фахівців і вижити в умовах обмеженого фінансування та воєнного стану.
Перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки нещодавно пройшли керівники та інженерно-технічні працівники ряду підприємств та установ Вінниці та Вінницького району на базі експертно-навчального центру.
Уряд запускає нові інструменти стимулювання роботодавців для зменшення безробіття. Нова програма компенсацій стартує з наступного року. Це дозволить активізувати ситуацію на ринку праці.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області не втомлюються розповідати і роботодавцям і працівникам про переваги задекларованої праці. Щодня у рамках кампанії «Виходь на світло» вони відвідують по кілька підприємств, бесідують з десятками людей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.