gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

1 жовтня, головним державним інспектором Управління Держпраці у Вінницькій області Л. Онофрійчук за участю начальника відділу адміністрування місцевих податків і зборів фінансово-економічного управління Могилів-Подільської міської ради проведено семінар-нараду на ПрАТ «Могилів-Подільський консервний завод».
Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні офіційно діють електронні трудові книжки. Розповідаємо роботодавцям і працівникам, де їх знайти і як заповнювати.
На базі ТОВ «БМУ-3» відбулась нарада, яку провели перший заступник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець спільно з начальником відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку А.В. Ткачуком та головним державним інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку С.В. Головащенко.
Технічні рекомендації Проєкту ЄС-МОП до проєкту правового акта «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров’я працівників у робочих зонах»https://bit.ly/3k5F8I2
Анна (ім’я змінене) останні два роки працює адміністратором в стоматологічній клініці. Нещодавно, у зв’язку із хворобою, жінка була 3 місяці у лікарняній відпустці. Після повного одужання повернулася на роботу, проте там на неї чекав неприємний сюрприз.
Бути машинобудівником – означає вносити свій вклад в промисловий потенціал держави, розвивати галузь, від якої безпосередньо залежить процвітання всієї промисловості.
Сьогодні, 23 вересня, між Управлінням Держпраці у Вінницькій області і територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Вінницькій області відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю.
Цілями партнерства в рамках творчого конкурсу є сприяння підвищенню обізнаності щодо проблеми незадекларованої праці в Україні; формування базового рівня розуміння проблеми студентською молоддю незадекларованої праці; підвищення рівня культури у сфері безпеки праці; формування превентивної культури.
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з 23 вересня 2021 року в усіх регіонах України запроваджується «жовтий» рівень епіднебезпеки та обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для нього. Таке рішення було ухвалено на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС 21 вересня 2021 року.
Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників”. За відповідне рішення, 21 вересня проголосувало 296 народних депутатів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.