gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

До участі у онлайн-конференції запрошуються керівники і працівники підприємств будівельної галузі Вінницької області.
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Це свято відзначається в Україні в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, адже саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська!
Сьогодні, 13 жовтня, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області з колективом Козятинського залізничного вокзалу проведено семінар-нараду з питань додержання законодавства про працю та прав і законних інтересів працівників у сфері трудових відносин.
Управління Держпраці у Вінницькій області планує провести о 10.00 годині 18.10.2021 року онлайн конференцію стосовно забезпечення додержання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом, Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050
На доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці, Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато здійснення державного нагляду (контролю) стосовно дотримання відділеннями Фонду соціального страхування України у Вінницькій області законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування
«Працюй безпечно — збережи життя й здоров’я» — друга номінація, яку підтримують Проєкт ЄС-МОП та Державна служба України з питань праці в межах 16-го Українського студентського фестивалю реклами.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 8 жовтня заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Чернігівській області.
До уваги суб’єктів господарювання! Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.08.2021 № 969-р, внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області на ПрАТ «Козятинхліб», що у м. Козятин, проведено семінар-нараду з питань недопущення виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати та іншим правопорушенням у сфері додержання законодавства про працю.
Завершено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин, проведену інспекторами праці Державної служби України з питань праці з 1 липня по 30 вересня 2021 року, за участі представників Національної поліції, Державної податкової служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної міграційної служби та органів місцевого самоврядування.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.