gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

22 жовтня фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області з робочим візитом відвідали Вендичанську селищну раду, де з місцевою адміністрацією обговорили питання заборгованості із виплати заробітної плати та легалізації тіньової зайнятості.
За дорученням Прем’єр-міністра України та з ініціативи Мінекономіки Держпраці та ДПС проведуть перевірки щодо дотримання законодавства про працю та зайнятість населення роботодавцями, які мають дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, але при цьому інформація про виплату заробітної плати і сплату ЄСВ відсутня.
З метою виконання Плану роботи Державної служби України з питань праці на 2021 рік, на підставі Окремого доручення Держпраці, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області здійснюються заходи державного нагляду (контролю) робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області з питань додержання ними законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
З 10 червня 2021 року змінилися правила обліку трудової діяльності працівника. Такі зміни передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» (далі – Закон).
Інформація для фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг!
Розпочався опалювальний сезон. Зростає небезпека отруєння газом або продуктами його згорання, оскільки за негоди погіршується вентиляція приміщень. На підставі технічних розслідувань обставин та причин виникнення аварій та нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу у побуті, Управління Держпраці у Вінницькій області інформує.
ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ   19 жовтня 2021
Чи поширюється дія нормативно-правових актів з охорони праці на підрядні організації, які здійснюють ведення технологічних процесів на металургійних підприємствах і у виробничих цехах?
Сьогодні, 18 жовтня, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели онлайн-конференцію з представниками провідних підприємств будівельної галузі регіону щодо забезпечення додержання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Формування сучасної збалансованої системи трудових відносин, подолання тіньової зайнятості, впровадження європейських норм із безпеки та здоров’я на роботі - це надзвичайно важливі кроки на шляху економічної трансформації України та покращення рівня життя населення. Саме тому до реформи ринку праці Уряд залучає соціальних партнерів та приділяє значну увагу співпраці з Міжнародною організацією праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.