gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області здійснили ряд відвідувань суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сферах торгівлі та громадського харчування, з метою інформування стосовно додержання законодавства про працю
З метою запобігання правопорушенням у сфері додержання законодавства про працю, гарантування прав та законних інтересів працівників у сфері трудових відносин, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області надали консультування колективу ТОВ «КОЗЯТИН-МЛИН» щодо мінімальної заробітної плати, системи оплати праці, поняття трудового договору, використання праці іноземців та осіб без громадянства на підставі договору, використання праці осіб, що потребують додаткового соціального захисту тощо.
Фахівці відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області приймають участь у ІІІ-й Міжнародній конференції «Безпека праці в будівництві: практики, технології, інновації», що організована журналом «Охорона праці», Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України та Будівельною Палатою України. Захід проводиться у онлайн-форматі на платформі zoom.
03 листопада, головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Вадим Лемець, провів нараду з працівниками ТОВ «БУДМАТЕРІАЛИ», що у с. Маньківка, Вінницької області, стосовно порядку атестації робочих місць за умовами праці.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, стосовно додержання законодавства про працю.
Статтею 10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» встановлено обов’язки громадян у сфері охорони здоров’я, серед яких, зокрема передбачено: - піклуватись про своє здоров’я та здоров’я дітей, не шкодити здоров’ю інших громадян; - у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення.
Фахівці відділу з питань гігієни праці та сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну нараду з працівниками КНП «ЦПМСД №2» стосовно запобігання виникненню та організації розслідування гострих професійних захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 серед медичних працівників закладів охорони здоров’я та щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, під час якої обговорили план спільних заходів державного нагляду (контролю) тих роботодавців, які у період з 2020 року по І півріччя 2021 року застосовували працю іноземців, а також осіб без громадянства на підставі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, проте дані щодо виплати заробітної плати та сплати ЄСВ стосовно іноземних найманих працівників відсутні.
Будьте завжди уважні при користуванні газом, бо в цьому – запорука вашої безпеки та безпеки близьких вам людей! Нехтування правилами безпеки під час використання газу призводить до непоправних трагедій! Як наслідок – гинуть люди! Особливо частими стають нещасні випадки, з настанням холодів.
29 жовтня 2021 року представники Управління Держпраці у Вінницькій області та Ювенальної поліції Вінниччини за сприяння громадської організації «Джерело надії» взяли участь у тренінгу для учнів 10-11 класів ЗОШ №9 м. Вінниці щодо безпечного працевлаштування молоді.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.