gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Мандриця провів нараду з колективом ТОВ «ГРАБОВЕЦЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР», що спеціалізується на добуванні граніту, щодо порядку, мети та періодичності проведення атестації робочих місць за умовами праці.
За ініціативи Державної служби України з питань праці 11 листопада 2021 року можна вважати початком цифровізації системи управління охороною праці. Цього дня Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Міністерства економіки України «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» від 28.10.2021 № 839-21 (далі – Наказ).
Сьогодні, 16 листопада, в Україні святкують День працівників радіо, телебачення та зв’язку України. Професійне свято також відзначають представники інтернет-ЗМІ.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області нагадують, в умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби турбота про здоров’я та життя співробітників – є проявом соціальної відповідальності бізнесу. Так, роботодавець може забезпечити умови, за яких ризик підхопити COVID-19 на робочому місці буде зведений до мінімуму.
Немає вакцини-немає роботи: чи може роботодавець звільнити нещеплених працівників? На це питання, а також про права та обов’язки працівників і роботодавців під час пандемії СOVID-19 відповів в.о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера в ефірі каналу “1+1” 15 листопада 2021 року.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв′язку Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Головащенко провів нараду з інженерно-технічними працівниками ТОВ «Демидівський граніт», під час якої обговорили важливі питання, що виникали в ході перевірки стосовно дотримання усіх вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві.
Сьогодні, 11 листопада, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області з метою недопущення випадків виробничого травматизму, у тому числі із смертельними наслідками, та з метою формування культури профілактики нещасних випадків, підвищення обізнаності та інформування працівників та посадових осіб про безпеку і здоров’я на робочому місці, проведено виїзну нараду в КП «Вінницяоблтеплоенерго».
Виробничий пил – тонкодисперсні тверді частинки, що перебувають у повітрі у зваженому стані. Пил – розповсюджений небезпечний та шкідливий виробничий фактор. З пилом зустрічаються робітники гірничодобувної промисловості, машинобудування, металургії, текстильної промисловості, сільського господарства.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо контролю дотримання роботодавцями трудових прав працівників-іноземців, головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з представниками ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області та Вінницького обласного центру зайнятості відвідали ряд підприємств, де використовується праця іноземців.
Посадові особи Управління Держпраці спільно з представниками ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області провели інформаційно-роз’яснювальні заходи з питань додержання трудового законодавства у суб’єктів господарювання, що надають послуги у сфері краси.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.