gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні офіційно діють електронні трудові книжки. Розповідаємо роботодавцям і працівникам, де їх знайти і як заповнювати. Про що ж варто знати роботодавцям і працівникам?
Сьогодні, 23 листопада, у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбувся вебінар на тему: «Активізація дій соціальних партнерів щодо недопущення застосування незадекларованої праці»
Управління Держпраці у Вінницькій області наголошує, що згідно ст.13 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Відтак підприємству слід здійснити наступні чотири кроки.
Сьогодні, 19 листопада, у рамках співпраці з Державною інспекцією праці Литовської Республіки, В.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера провів телефонну розмову із заступником головного державного інспектора праці Литовської Республіки Далюсом Чепонасом.
Сьогодні, 19 листопада, інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з представниками Національної поліції України у Вінницькій області провели семінар з працівниками ТОВ БМУ-3 шодо належного оформлення трудових відносин.
Посадові особи Управління Держпраці продовжують здійснювати заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, що використовують працю іноземців.
Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID-19 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах, де є ризик зараження на COVID-19, розслідують як випадки гострого професійного захворювання.
У зв’язку із великою кількістю у світі трагічних випадків під час використання медичного кисню та систем трубопроводів із киснем у закладах охорони здоров’я, наразі на Вінниччині триває посилена інформаційно-роз’яснювальна кампанія з метою запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневого обладнання в медичних закладах регіону.
У рамках реалізації Меморандуму про співробітництво і партнерство між Державною службою України з питань праці і Асоціацією «Українська Асоціація Меблевиків», підписаного 31.08.2021, 17 листопада відбувся перший спільний вебінар, присвячений питанням здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та про охорону праці.
На виконання окремого доручення в.о. Голови Державної служби України з питань праці щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з метою запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров′я, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено превентивний захід з колективом КП «КАЛИНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КМР.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.