gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Превентивні заходи в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» щоденно проводять фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області. Цього разу вони зосередили увагу на роз’яснюванні законодавства про працю серед працівників торгівельної сфери.
Нарада з погашення заборгованості з виплати зарплат на підприємствах Вінниччини відбулася нещодавно у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.
Понад 700 інформаційно-роз’яснювальних зустрічей у трудових колективах з початку місяця в рамках кампанії «Виходь на світло» провели фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області.
Справжнє юридичне непорозуміння виникло серед працівників Котюжанівськонго навчально-реабілітаційного центру навколо відпусток під час воєнного стану.
Семінар з безпеки праці в умовах воєнного стану відбувся нещодавно у Вінницькій обласній організації Товариства Червоного Хреста. В роботі семінару взяв участь головний державний інспектор відділу нагляду АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області.
Розмір вихідної допомоги у разі припинення (розірвання) трудових відносин з підстав, передбачених Кодексом Законів про працю України (далі – КЗпП України), визначений статтею 44 КЗпП України.
В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Виходь на світло!» інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області проводять превентивні заходи на подолання незадекларованої праці та уникнення примусової праці.
У зв’язку з атаками рф на енергетичні об’єкти України критично важливим є дотримання вимог безпеки під час виконання робіт на котлах та тепломеханічному обладнанні.
Держпраці запустила новий розділ "Психосоціальна підтримка на роботі" на своєму порталі https://pratsia.in.ua/.../psykhosotsialna-pidtrymka-na... ВПЕРШЕ публікуємо найсвіжішу і без перебільшення унікальну серію інформаційних матеріалів із питань психосоціальної підтримки на робочому місці в умовах воєнного й післявоєнного часу «З турботою про себе й кожного».
До радіодиктанту, котрий щорічно вже протягом 22 років відбувається 9 листопада, в День української писемності та мови традиційно долучився і колектив Управління Держпраці у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.