gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що 10 грудня о 10:00 год., відбудеться онлайн-конференція з представниками провідних підприємств будівельної галузі Вінниччини, щодо забезпечення додержання НПАОП 45.2-7.03-17 Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, що затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 року, № 1050 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08.09.2017 року за № 1111/30979.
З метою недопущення заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема її своєчасності та у розмірі, визначеному законодавством, а також сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області систематично проводять інформаційні заходи у суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у різних напрямках, роз’яснюючи роботодавцям та працівникам щодо необхідності додержання законодавства про працю.
Олег (ім’я змінене) – фахівець із вищою економічною освітою, два роки тому влаштувався бухгалтером в ОСББ багатоквартирного будинку на Кіровоградщині. Підприємство було в занедбаному стані, мало борги із заробітної плати. Чоловіку довелося докласти багато зусиль, щоб навести лад в документації. Борги ліквідували.
30 листопада, 2021 року, з посадовими особами та медичними працівниками КНП «ВІННИЦЬКА КЛІНІЧНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ВМР проведено нараду щодо безпечного використання медичного кисню закладами охорони здоров’я.
1 грудня, в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у зустрічі з керівництвом та посадовими особами АТ «УКРПОШТИ» стосовно впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, яка відбулася у центральному офісі АТ «УКРПОШТИ». На заході також були присутні представники Міністерства економіки України та Держпраці.
ВІЛ/СНІД є проблемою, яка пов’язана з робочими місцями, адже вражає трудові ресурси. Робоча сила може грати життєво важливу роль в обмеженні поширення та наслідків епідемії. Будь-яка дискримінація або стигматизація працівників на підставі їх реального або гаданого ВІЛ-статусу неприпустима. Успішна реалізація політики та програм боротьби з ВІЛ/СНІДом вимагають співробітництва і довіри між працівниками, роботодавцями та державою.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О. Ковеля, головного державного інспектора відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Ю. Трембіцького та головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області – А. Цимбалюка, провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці у працівників ТОВ «Агрокомплекс-Барський» та ДНЗ «Барський ПБЛ».
Сьогодні, 30 листопада, головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець та головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області Олександр Тронець провели нараду з працівниками ТОВ «ДАГАЗ-7», що спеціалізується на вантажних перевезеннях, щодо порядку, мети та періодичності проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Згідно Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2021 рік посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області в період з 15.11.2021 по 24.11.2021 був організований та проведений плановий захід державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, праці, зайнятості населення тощо.
ОБЕРЕЖНО! МЕДИЧНИЙ КИСЕНЬ!   29 листопада 2021
Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.