gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Роз’яснення Національного агентства України з питань державної служби від 30.11.2021 № 144-р/з «Щодо зарахування періоду відсторонення державного службовця до стажу державної служби» (для надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки, для присвоєння чергового рангу) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області відвідали КНП «Чечельницька районна лікарня» з метою інформування працівників медичного закладу щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання у закладах охорони здоров’я.
В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов’язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 9 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
3 грудня за результатами роботи Держпраці в частині здійснення ринкового нагляду проведено огляд стану здійснення ринкового нагляду за 11 місяців.
До 31 грудня 2021 року в Україні діє карантин. Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Карантинні обмеження жовтого та червоного рівня епідемічної небезпеки
Права працівників та обов′язки роботодавців
Колектив Управління Держпраці у Вінницькій області від щирого серця вітає всіх українських воїнів і кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій українського народу!
Законом України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” від 15.12.2020 р. № 1082-IX відповідно до ст. 8 встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 грудня 2021року. З 1 грудня розмір мінімальної зарплати становить: у місячному розмірі – 6500 гривень; у погодинному розмірі– 39,12 гривні.
Генеральна Асамблея ООН в 1992 році оголосила 3 грудня кожного року днем осіб з інвалідністю і закликала всі держави та міжнародні організації проводити заходи в цей день з метою інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.