gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

За сприяння журналу «Охорона праці і пожежна безпека» 17 грудня відбувся форум «Лідери змін 2021».
З метою запобігання правопорушенням у сфері трудового законодавства, зокрема дотримання строків виплати заробітної плати, фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на одному із комунальних підприємств Вінниччини, що тривалий час має заборгованість із виплати заробітної плати перед своїми працівниками.
З метою інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, з суб’єктами господарювання Вінниччини регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота.
Управління Держпраці у Вінницькій області до 15 лютого 2022 року проводить прийом робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2022.
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області провели консультації з працівниками торгівельної сфери у смт. Муровані-Курилівці щодо переваг офіційного працевлаштування. Надали роз’яснення чому саме потрібно декларувати трудові відносини, розповіли про взаємозв’язок легальної зайнятості та майбутньої пенсії, які ризики несе незадекларована праця для обох сторін – як для працівників, так і для роботодавців.
Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують інформаційну роботу щодо важливості легального працевлаштування громадян. Цього разу, посадові особи Управління Держпраці відвідали суб’єктів господарювання Барської ТГ з метою надання роз’яснень стосовно переваг офіційного працевлаштування.
14 грудня, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онофрійчук, на базі Могилів-Подільської філії обласного Центру зайнятості, провела семінар-нараду з роботодавцями, бухгалтерами та кадровими працівниками підприємств Могилів-Подільського району, на тему «Сучасні джерела пошуку роботи та порядок оформлення трудових відносин».
Законом України «Про зайнятість населення» передбачено, що роботодавці можуть працевлаштовувати іноземців на роботу на підставі дозволу на працевлаштування.
Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем. Дізнайтеся, в яких регіонах і сферах діяльності найбільше незадекларованих працівників і чому від цього втрачають і працівники, і роботодавці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.