gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

В.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера затвердив акти за формою Н-1 на кожного потерпілого внаслідок нещасного випадку, що стався з працівниками ПрАТ «ШУ «Покровське» та ТОВ «УКРЦЕНТРАЛЬ».
Шановні вінничани, щиро вітаємо Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
30 грудня, в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі на телеканалі 1+1 розповів як правильно залучати працівників до тимчасової роботи на новорічні свята.
29 грудня, 2021 року, у приміщенні Вінницької митниці відбулось засідання круглого столу на тему: «Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».
28 грудня 2021 року Уряд постановою № 1394 вніс зміни до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 8(далі – Порядок).
У липні 2021 року, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позаплановий захід державного контролю на ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону».
Олександр (ім’я змінене) майже п’ять років пропрацював водієм-експедитором у ФОП, який має заклад громадського харчування і продовольчу крамницю на Київщині. Товар доводилося доставляти щодня, тож роботи вистачало та й оплата хлопця влаштовувала.
Неможливо уявити святкування Різдвяних та Новорічних свят без пересувних атракціонів, що працюють просто неба. Отже, якою повинна бути безпечна атракціонна техніка?
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О. Ковеля провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці у працівників ТОВ «Вінницька птахофабрика».
24 грудня відбулася робоча зустріч посадових осіб Держпраці з представниками роботодавців, які здійснюють діяльність у сфері інформації та телекомунікацій. Під час зустрічі обговорили питання незадекларованої праці у сфері надання послуг проводового доступу до Інтернету.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.