gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань додержання законодавства про працю з суб’єктами господарювання Вінницької області, що здійснюють підприємницьку діяльність у різних сферах.
На виконання Плану заходів превентивної роботи Управління Держпраці у Вінницькій області у 2022 році, начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з колективом ТОВ «АНШАР ГРУП».
13 січня, в. о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька підписали Меморандум про співпрацю.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків:
12 січня 2022 року, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реформу регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом утворення міжрегіональних управлінь, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей.
Олена Вікторівна (ім’я змінено) працює прибиральницею в одному з освітніх закладів Вінниччини. Жінка звернулась до Управління Держпраці та повідомила, що її роботодавець уже тривалий час не сплачує технічним працівникам закладу індексацію заробітної плати.
З метою підвищення рівня обізнаності працівників та роботодавців щодо переваг офіційного працевлаштування та ризиків незадекларованої праці, фахівці Управління Держпраці постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання області, що здійснюють господарську діяльність у різних сферах.
Протягом 2021 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 893 звернення від 1606 громадян.
З 1 січня 2022 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». Зазначеним документом установлено мінімальну заробітну плату: – у місячному розмірі: з 1 січня – 6500 грн, з 1 жовтня – 6700 грн; – у погодинному розмірі: з 1 січня – 39,26 грн, з 1 жовтня – 40,46 грн.
Для того, щоби вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.