gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Спільний семінар відбувся у партнерстві з фахівцями Жмеринського відділення Управління виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області. У заході взяли участь представники підприємств та бюджетних установ м. Жмеринка.
Засідання обласної міжвідомчої ради, в рамках котрого визначалися із механізмами, які б забезпечили стовідсоткову безперервність процесу підтримки внутрішньо переміщених осіб, відбулося цими днями у молодіжному центрі «Квадрат». В роботі засідання взяв участь заступник Управління Держпраці у Вінницькі області Сергій Гаєв.
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)» (законопроект за реєстр. №5748).
ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ   21 листопада 2022
Як діяти, якщо роботодавець наразі не має можливості оплатити тимчасову непрацездатність?
Для дрібних підприємців та найманих працівників у сфері торгівлі міста Хмільника фахівці Управління Держпраці у Вінницькі області провели інформаційні роз’яснювання у рамках кампанії «Виходь на світло!»
Понад 250 тисяч людей на Вінниччині поінформовані про те, як не потрапити до ситуації торгівлі людьми та про переваги задекларованої праці.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці в інженерно-технічних працівників різних суб’єктів господарювання Вінниччини.
Які переваги офіційного працевлаштування і як захистити свої права на гідну працю – про це щоденно дізнаються працівники та роботодавці Вінниччини від фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області.
З метою профілактики виробничого травматизму та зменшення кількості випадків травмування працівників під час виконання робіт Держпраці збирає та надає рекомендації з найактуальніших питань, з якими звертаються роботодавці та працівники у сфері безпеки праці.
Послідовність дій інженерно-технічних працівників підприємств та установ Вінниччини у разі аварійного відключення джерела енергії та застосування аварійних джерел живлення. Такі питання обговорили фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області під час перевірки знань нормативно-правових актів з охорони праці, котра відбувалася на базі Вінницького національного аграрного університету.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.