gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Сьогодні, 17 березня, посадовці Управління Держпраці у Вінницькій області вкотре проконсультували громадян щодо вимог та особливостей трудового законодавства під час воєнного стану.
ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ   17 березня 2022
Працівник не встиг приступити до роботи через воєнний стан. Чи зберігається за ним місце роботи?
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що для зручності читачів та з метою отримання оперативної інформації щодо найбільш актуальних питань стосовно законодавства про працю та з питань охорони праці - створено Telegram-канал.
15 березня відбулася онлайн зустріч керівника Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери з менеджером Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Жолтом Дудашем.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько надав роз′яснення телеканалу "ВІТА" щодо найактуальніших питань стосовно особливостей трудового законодавства, які наразі цікавлять громадян!
ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ   15 березня 2022
Працівниця має неповнолітніх дітей, дитсадки не працюють, немає з ким залишити. Яку заяву потрібно написати, щоб бути з дітьми та не втратити заробіток?
З урахуванням безпекової ситуації та з метою забезпечення безперервної реалізації повноважень та функцій Держпраці в областях з 14.03.2022 тимчасово, до завершення воєнного стану в Україні, припинено здійснення повноважень та виконання функцій Головними управліннями (Управліннями) Держпраці в окремих областях
В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників.
ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає вашу увагу, що триває передплата на науково-виробничий журнал «Охорона праці» на 2022 рік!
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.